| Andreea_Nicoleta_2000 a întrebat:

Telefonul în carte se încarcă în 30 de min 70 la suta, e luat de o luna și parca viteza scade încontinuu la încărcare, fără opțiunile de protejare a bateriei a încărcat 43 la suta. De ce oare? Îmi încarcă maxim 55 la suta în 30 de min, de 2 săptămâni în primele zile a încărcat glonț, exact ca la carte, poate chiar mai bine, acum atât de mica viteza de încărcare chiar nu înțeleg, la 66w vechiul telefon cu 40 de W se încarcă mult mai repede, dar și asta o făcea și de 2 săptămâni a scăzut viteza. Nu avea ce sa se strice, capacitatea e la 100, nu-l încarc niciodată plin sau sa-l uit la încărcat încât sa se strice

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ruleaza aplicatii in fundal, il butonezi cand e la incarcat, cam de asta!

| Andreea_Nicoleta_2000 explică (pentru lpavel):

Nu rulează nimic și nu stau pe el nici măcar o secunda la incarcat