| MerlaOcva5545 a întrebat:

Telefonul mamei mele este un Samsung Galaxy A3 2016 cu update-uri la zi. Intr-o zi telefonul ei a rămas în imaginea de BOOT (imaginea în care scrie Samsung atunci când îl deschizi). L-a închis și ii apariea bateria și s-a blocat și acolo. Bateria nu este detașabilă cu antivirus instalat. Poate fii o problema de software?

Răspuns Câştigător
| Marria_Ana_1992 a răspuns:

Si mie mis-a întâmplat, când am fost cu el la service au zis ca e distrus totul in el nu mai merge androidul

3 răspunsuri:
| alexandruanghel a răspuns:

Probabil a picat softul.

| Marria_Ana_1992 a răspuns (pentru alexandruanghel):

Probabil,dar mi-au spus ca nu mai am ce sa îi fac

| MerlaOcva5545 explică:

Mulțumesc mult!