| Stefan1616 a întrebat:

Hristos a Inviat!
Urgent! Telefonul meu este Samsung Galaxy S4 GT-I9505, stateam astazi pe Youtube ma uitam la un videoclip si deodata s-a blocat telefonul si imaginea, am stat putin si se vedea niste linii foarte subtiri, cel mai probabili pixeli sau ceva dupa care s-a inchis brusc. L-am deschis sau s-a deschis el si a ramas blocat la imaginea cu Samsung si S4.
Ce pot face? I-am scos bateria, am pus-o la loc, l-am pus la incarcat, orice, la fel face.
Daca il tin la incarcat imi a ramane blocat pe imaginea cu bateria.
Va rog frumos, va cer ajutorul!

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Îți trebuie un alt telefon. Pentru că problema ta a apărut de la uzura avansată a aparatului.
Dacă vrei să îl repari îți trebuie o placă de bază, și nu știu dacă se mai găsește. Dar nu are rost investiția în reparație. Poate doar să salvezi pozele de pe el dacă nu ai avut card de memorie la el.