| SamuelTudosa a întrebat:

TPU Am un telefon Majestic CRONO 43 aseara mergea greu si i-am dat un restart cand sa se aprinda nu se mai aprindea adica se aprindea si aparea ca si cum urma sa se aprinda...am scos bateria am lasat-o 1-2 min apoi si-a revenit. Dimineata l-am gasit descarcat (desii aveam 70-80%) L-am pus la incarcat si imi face probleme nu se mai aprinde tot asa imi face.Ce sa fac?! sad sad sad

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| itsoft a răspuns:

Du-te direct la service cu el

| ViperXd a răspuns:

Probabil ca ai memoria full si ramul....eu spun sa deschizi telefonul te duci in setari si sa ti-l resetezi.Bafta.Funda?

| SamuelTudosa explică (pentru ViperXd):

Cum il resetez daca nu se deschide complet. https://www.google.ro/......ps?/search Uita-te la poza asta cam asa e si telefonul meu apare doar asta :(