| CosminComan75 a întrebat:

Un coleg de clasa ar vrea sa facem schimb de telefoane... El are un S3 mini si eu un Allview A5 Quad! Telefonul lui are o singura problema : are o micuță zgarietura in coltul din dreapta jos! Se merita sa fac schimb? Telefonul meu nu are nici o problema, l-am cumparat acum o saptamana!

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Zgârietura se extinde? Tata se ocupa cu telefoane de 10 ani, crezi ca ecranul este parbriz sa se extinda zgarietura? Ecranul este in fața displayului nu poate ajunge niciodata acolo.winking

9 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Eu zic ca se merita.

| 358ili a răspuns:

Nu are rost sa faci schimb si eu am un Allview X1 Soul si sunt foarte multumita!

| Clivaj a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...schimbati-l 2-3 zile pentru proba.S-ar putea sa nu tina bacteria.

| keyheyleybey a răspuns:

N

| keyheyleybey a răspuns:

Nu are rost ☺ si eu am un Allview A4 you si e fiarte bun!☺

| Cristian_LaviNiu_1991 a răspuns:

Nu se prea merita, zgarietura aia se va extinde cu timpul si va trebui sa schimbi touchul cu tot cu display si te va costa ceva reparatia ( 449 lei e touchul cu display, nu le gasesti separat la acest model...si plus manopera serviceului gsm care iti va face schimbul )

| Cristian_LaviNiu_1991 a răspuns (pentru RobertMoon):

Si eu ma ocup de vreo 12 ani de telefoane si am 2 serviceuri Gsm in targu jiu urmand sa il deschid pe al 3-lea. Crede-ma, nu vorbesc din basme...am avut atatea telefoane pe mana si stiu bine ce zic. Vorbesc din experiente proprii, nu ale parintilor, prietenilor sau altor persoane.Nu se extind imediat, dureaza ceva timp ( poate fi si mai mult de un an, de exemplu...asta depinde de user ).

| RobertMoon a răspuns (pentru Cristian_LaviNiu_1991):

Zgârietura se extinde? Tata se ocupa cu telefoane de 10 ani, crezi ca ecranul este parbriz sa se extinda zgarietura? Ecranul este in fața displayului nu poate ajunge niciodata acolo.winking

| Liliana_Irina_1975 a răspuns:

Buna,o sa te fraieresti, sa nu faci asta

| HoRiZoNnN a răspuns:

Eu spun sa faci schimb eu am tot S3 mini si e tot zgariat in toate colturile si merge ca nou...pe cand Allview nu e prea rezistent... Asta e parerea mea!