| realorfantastik a întrebat:

Un telefon bun intre 500-1200 de lei ce merita cumparat? preferabil Android cu touckscreen! FUNDA :*

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

S2 plus

| Grimmjow69 a răspuns:

Allview Dual-Sim P5 Qmax:

Rezolutie senzor (Mp):8
Camera secundara:1.0 Mp
Rezolutie video:1280 x 720
Slot memorie (tip):MicroSD (pana la 32 GB)
Memorie RAM:1 GB
Capacitate:4 GB
Model Procesor:Cortex A7 Quad Core
Sistem de operare:Android v4.1 (Jellybean)

Parerea mea e ca este un smarthphone foarte bun pentru un buget mic.

Bafta!

| SilviuBoss a răspuns:

Ai putea sati cumperi un nevo sau nevo2 la 600-700lei sau un Samsung galaxy mini2 la 500-800lei sau poti cauta pe tocmai.ro pe cel mai bun fara zgarieturi cu garantie in cutie cu incarcator cablu de date mai vezi tu sa fie si din judetul tau si e si mai avantajos si cu banii econimisiti poti sa iei o husa o noua folie daca vrei etc...

Răspuns utilizator avertizat
| SilviuBoss a răspuns (pentru realorfantastik):

Ee pai frate ala e printre cele mai bune la pretul pe care l-ai zis tu mai strange bani si ia-ti s3