| realorfantastik a întrebat:

UN telefon bun intre 500-1000 de lei ce merita cumparat? preferabil android cu touchscreen happy FUNDA!

3 răspunsuri:
| Tequilllla a răspuns:

Deci...,,Bun" in ce sens?
Daca e mai gros si nu e asa de suptire incat daca il scapi o data sa nu se sparga din prima... (depinde poate nu esti un om care nu-l tine nici 2 zile) Dar eu iti recomand sa iti cumperi mai gros ex: Smart 3.5 Dar iti recomand un telefon foarte bun : Land Rover Discovery android, si eu il am de 2 ani si e in stare perfecta happy

Răspuns utilizator avertizat
| Raulix19 a răspuns:

Uite aici http://mercador.ro/oferta/vand-motorola-motoluxe-ID162MD.html si eu am din asta de un an si e super :)