| biancarap a întrebat:

URGENT! Mi-am luat de curand un telefon nou (Vodafone 655 Chat) si am doar windows live messenger.Am incercat sa descarc yahoo messanger,normal, si nu merge.Iar de pe site-uri de genul e-buddy, imi zice ca n-am scris ceva corect..Si mi mult, pe site-ul oficial Yahoo, imi da eroare ..Se poate sau nu sa am yahoo pe telfon, odata ce am si windows messanger? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| ArekkusuKage a răspuns:

Iar din android market... nu are cum sa nu mearga incearca totusi sa ii upgradezi softul sau sa ii dai o restartare

| biancarap explică (pentru ArekkusuKage):

Adroid nu am..am incercat sa ii upgradez softul si nimic.Mersi mult, Alex, apreciez big grin

| ArekkusuKage a răspuns (pentru biancarap):

Cu placere oricand vei avea nevoie de ajutor in domeniul telefoanelor sunt aici pentru a te ajuta

3 răspunsuri:
| spioanele3 a răspuns:

Nu merge. Am si eu acelasi telefon.