| Katherineee a întrebat:

URGENTTT. Am un iphone 5 si nu mai are baterie, este inchis. Cand l-am bagat la incarcat imi arata ca nu are baterie si nu se deschide. De azi dimineaza incerc sa-l deschid si nu merge..va rog ajutati-ma.Ce trebuie sa fac? Mentionez c-am incercat nu mai multe incarcatoare, nu numai al meu si tot nu mergeee straight face FUNDA

1 răspuns:
| AndreiG007 a răspuns:

Posibil bateria s-a descarcat definitiv folosindu-l. De ex. Daca nu mai are nici pic de energie( ca bateriile pastreaza un pic ) atunci trebuie sa ii dai un impuls ca sa porneasca. Cel putin eu am reusit la telefonul meu cu bateria externa big grin. Incearca sa il lasi la incarcat. Daca asta nu merge du-l la un service