| Purplegirl101 a întrebat:

Va rog ajutor TPU! In fiecare zi ma suna un numar ciudat din București si judetul ilfov (asa scrie pe telefon) imi e frica sa raspund dar acea femeie tot insista si credeti-ma ca sunt speriată! Am raspuns azi odată si am lasat-o sa zica "alo" cu scopul de a afla cine este dar nu mi-am dat nici cum seama pls HELP

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Raspunde si vezi ce vrea... nu iti da nimeni in cap prin telefon.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

1. De unde stii ca e femeie?
2. De ce nu intrebi ce vrea?
3. Daca te deranjeaza in mod repetat, spune parintilor, ei stiu ce sa faca

| Sn4k3 a răspuns:

Si ai intrebat-o cine este macar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blochează numărul sau spune-le rudelor ca sa te ajute.

| leapșa a răspuns:

Da-i Block.

| xSega a răspuns:

Lasă numărul in comentarii

Răspuns utilizator avertizat
| Miu_Stefan_1999 a răspuns:

Pe noi ne suna numere din alte tari. cand raspundem inchide nu cred ca ar trebui sa iti faci griji