| weezzyy a întrebat:

Va rog dati-mi o parere. Vreau sa mi iau Samsung galaxy s3... acum vine intrebare: S3 sau S3 neo?

avand in vedere ca s3 neo nu are gorilla glas.

Astept raspunsuri! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

S3 Neo e varianta mai bun a lui S3 deci e logic ca S3 Neo

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Crezi ca gorilla glass are vreo importanta.Cand l-ai scapat prima data se face tandari.Cunosc 2 astfel de cazuri care au s3.s3 neo, doar daca vrei dual sim.Neo nu merge daca ai abonament digi, nu e compatibil.Deci s3 e mai bun dintre ele.

| weezzyy explică (pentru viotedy):

Pe mine ma intereseaza pe Orange sa mearga. ma intereseaza sa ma pot uita la filme puse pe tel... cum puteam face cu s2. le descarcam de pe internet si ma uitam direct pe tel. deci nu stiu de ce imi doresc mai mult S3 NEO.

| SouLIce a răspuns:

S3 neo re un 1, 5 gb ram
Sticla aceasta gorilla glass nu este chiar asa de stralucita pe cat se spune...

| Ciumica a răspuns:

Samsung Galaxy S III (16 GB) este mai bun. Are mai multe chestii in plus decat -II- Neo.
http://pricebaba.com/......lus-i9300i

| weezzyy explică:

Pe mine ma intereseaza sa mearga sa ma pot uita la filme pe el, sa le descarc de pe internet sa le pun cu cablu de date si sa ma uit pe tel. cum faceam cu s2! sunt mai mult inclinat spre s3 neo!

Cineva care are s3 neo? sa mi dea niste pareri despre telefon?