| Natutza_Naty_1989 a întrebat:

Va rog foarte mult imi puteti explica pas cu pas cum pot resofta un telefon Sony Ericsson v630i?
P.S:explicatiile se poate sa fie de la voi deoarece de pe internet am mai incercat dar nu am inteles nimic si daca s-ar putea si cateva site-uri pentru a downloada programele de care am nevoie
Tin sa precizez ca telefonul nu se aprinde de aceea vreau o "resoftare"

Multumesc enorm!
Funda la raspunsul care va functiona sau care ma va ajuta cel putin!
Urgent!

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| pLeX a răspuns:

Nu il poti resofta daca nu ai mai facut asta pana acum. prima data cauti mult soft-urile, si cablu special. la Sony ai cablul de date cu doi pini lipsa. nu il poti folosii.

mai bine platesti pe cineva sa il resofteze.