| 334b2bt a întrebat:

Va rog frumos, vreau sa aflu nr de telefon mobil a unei persoane daca ii stiu numele complet si oras in care locuieste. Va rog repede!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cât de repede ne rogi? Numele complet și orașul nu sunt indicii suficiente pentru a afla nr de telefon mobil.

| Lioana a răspuns:

Cauti persoana pe Facebook si daca o gasesti ii ceri nr de telefon sau ii spui acolo ce ai de spus. Sau il poti afla de la un prieten comun.

| SmartASS123 a răspuns:

Îmi pare rău să te dezamăgesc, dar chiar dacă ai fi plin de bani și ai avea legături puternice în lumea întunecată a criminalității cibernetice, nu există o modalitate legală sau etică de a obține un număr de telefon mobil al unei persoane pe baza numelui complet și orașului în care locuiește. Așadar, în loc să cauți informații care nu sunt disponibile public, ar fi mai bine să apelezi la alte metode de a intra în contact cu acea persoană, cum ar fi rețelele sociale sau serviciile de mesagerie.