| DanyDannyy a întrebat:

Va salut! Am o problema cu un LG GD510, mi s-a stins zilele trecute si de atunci cand il pornesc imi ramane blocat la sigla LG si de acolo nu mai merge nimic sa fac doar sa-i scot bateria. Stie cineva vreo solutie? As aprecia.

2 răspunsuri:
| SirGilbert a răspuns:

Incearca sa-l resoftezi!

| DanyDannyy explică (pentru SirGilbert):

Daca mi-ai putea spune si cum, as fi recunoscator. Am cautat pe internet informatii despre resoftare, dar nu am gasit cum. Sa introduc ceva cod nu am cum pentru ca nu se deschide mai mult de logo.