| Erdingy a întrebat:

Voi mai folosiți PC ul sau laptopul pentru navigat pe net?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce crezi că fac acum?

| mgtow a răspuns:

Laptop, mai usor si mai economic la curent, am PS5 pentru jocuri

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Doar pe PC desi am si laptop si smartphone. De ce as sta sa ma chiorasc pe niste ustensile mai mici? Cand sunt in spital este altceva.

| Lukasssz a răspuns:

Pc-ul doar.

| Brizbriz a răspuns:

Nu sunt milenial, nu stau sa ma chiombesc, asta, masochesc degeaba la un monitor de 5 inch, cand am unul de 27"
insa, fiecare cu fetish-ul lui (sau crucea lui)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am laptop il sterg de praf numa odata pe luna rar il mai folosesc de cand cu telefoanele. cate un film xxx asa scurt din cand in cand sa nu i au virusii pe tel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar la munca si din cand in cand acasa. Mi-e mai la indemana telefonul.

| francesca6728 a răspuns:

Salut, dupa parerea mea este mai folositor un laptop sau tableta, sunt mult mai practice, dar asta depinde si de ceea ce iti doresti sa faci mai exact.