| DenizAndreea a întrebat:

Bună YOU! A navigat cineva pe laptopul meu și a făcut un cont pe yahoo.Eu am intrat pe yahoo si a dat search cat timp era conectat acel cont.Acel cineva poate sa vada acțiunea mea de pe yahoo.(Precizez ca imediat dupa ce am vazut i-am dezactivat contul si eliminat)

Răspuns Câştigător
| ReignForest a răspuns:

În cazul în care te conectezi tu la acel cont sau încerci cu parola atunci persoană respectivă primește mail(cum că cineva s-a conectat la cont sau a încercat), dar dacă tu stai pe laptop și navighezi pe internet aceea persoană nu va putea să vadă ce ai căutat tu pe google

2 răspunsuri:
| xXVranceaXx a răspuns:

Atât timp cât nu este administrat browserul tău Chrome, nimeni nu îți poate citi istoricul. Pune-ți o parolă la laptop, pentru a reduce riscul intrării unui străin pe acel laptop. Pace!

| DenizAndreea explică (pentru xXVranceaXx):

Zic ca persoana avea un cont yahoo pe laptopul meu...si eu am utilizat laptopul contul ala fiind activat...deci nu i s-a trimis nici o notificare cu ce am cautat Eu?