| 14Diana a întrebat:

Vreau să îmi iau telefon Samsung, ce telefon Samsung e bun sub 1000 lei, adică pentru jocuri, social media si sa tina bateria mult timp?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La banii ăștia, nimic de la Samsung. Îți recomand totuși Motorola moto G32 sau Motorola Moto G62. I-am cumpărat recent mamei mele G32 si este un telefon cu specificații bune pentru prețul sau. A, da... Îți zic de pe acum ca partea proastă a telefonului G32 este ca nu are încărcător în cutie. Are doar cablu. Eu i-am dat mamei un încărcător Samsung de 25w ( un astfel de încărcător costa 140 lei cel puțin - original). In rest Samsung, sub 1000 lei... Doar dacă nu ai pretenții prea mari.

| just4ubr2015 a răspuns:

Samsung sub 1000 lei doar modelul SAMSUNG Galaxy A23 5G, 64GB, 4GB RAM sau Samsung a33 dar e 1300 pana in 1000 lei poti sa mai cumperi XIAOMI Redmi Note 11s pana in 1000 lei. nu cumpara Motorola ca o sa stai cu el numai prin service si se misca foarte prost display prost.

| rxbiesx a răspuns:

Samsung a51 cu 1000 de lei de pe flip ro. poti cumpara unul cu 128gb memorie cu pretul asta. sincer folosesc a51 de vreo 3-4 ani cred si inca mi se pare foarte bun. pe eMAG inca se mai vinde cu 1600 de lei deci mi se pare un pret rezonabil. mie imi tine bateria mai mult de 9 ore desi il folosesc de atatia ani, dar folosesc powersaving deci noteaza asta.

| rxbiesx a răspuns (pentru rxbiesx):

Am vrut sa spun ca pe altex* LMAO