| Catalinlupu23 a întrebat:

Vreau ajutor, acum inainte cand aveam Android 8 imi instalam orice apk de pe google acum cand am Android 9 imi zice ca "aplicatia nu este instalata", e de la magazin play sa scot play protector si sa vad daca merge sa instalez? Dati-mi niste raspunsuri rapid va rog.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine fă-i telefonului o revenire la setările din fabrica.

| Catalinlupu23 explică (pentru anonim_4396):

Am facut dar degeaba

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catalinlupu23):

încearcă sa instalezi și de pe apkpure.com. E tot același lucru, numai ca descarci din alta parte.

| Catalinlupu23 explică (pentru anonim_4396):

Link te rog de download.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catalinlupu23):

Https://m.apkpure.com/apkpure-app.html

II dai copy/paste

Descarca aceasta aplicație, apoi poți descarca din afara magazin play. Dacă nici asa nu functioneaza, atunci telefonul are o problema. Ce model e mai exact? Dacă vrei îți pot oferi ajutor prin și prin Team Viewer. Oarecum mă pot conecta de la distanta la tel tau prin team viewer și încerc sa fixez problema

| Catalinlupu23 explică (pentru anonim_4396):

Uite ca nu ma lasa zice ca trebuie sa is dea upgrade si sa astept. Uite imaginea aici https://imgur.com/a/5RSsWdM