| RobertPasca a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telef pana in max 1.000 lei. O sa il foloses sa stau pe Facebook, fotografii, poate o sa ma mai joc cand ma plictisesc, dar sa aiba o baterie cat de cat decente... Mi-o placut Huawei p8 lite, dar are baterie rea, si am vazut ca lumea zice ca are lag dupa un timp... J5 2016 ii fain dar ii doar quad core si cred ca nu o sa ma pot juca pe jocuri cat de cat bune precum fifa, asphalt etc.
Mi-au recomandat si xiaomi, elephone, dar sunt firme chineze si nu sunt asa de incredere ca Samsung, ce ziceti? Ce telef imi iau?

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Samsung J5 2016 e foarte bun la banii care ii dai pe el. Am un prieten are j5 prima varianta si merge foarte bine si in jocuri. Nu conteaza ca e "doar" quad core, mai bine un quad core de la qualcom decat un "nspe" core de chinezi.

| RobertPasca explică (pentru Mihai1810):

De cand il are? Nu ii merge lag cateodata dupa un timp?

| Mihai1810 a răspuns (pentru RobertPasca):

Il are cam de 5 luni si pana acum nu l-am auzit sa se planga de lag. Eu am LG G2 mini si de abia dupa 1 an jumate si peste 100 de trantituri a inceput sa mearga cu putin lag.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG K10 e cea mai bună variantă la bugetul pe care îl ai.