| StanIoanaMihaela a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon bun(pentru mine,, bun" inseamna camera principala de 13 megapixeli si camera frontala de 5 mpx, sa se miste repede, sa fie mare,subtire etc.). M-am uitat la telefoane si nu vreau sa depaseasca pretul de 1, 100 de lei. M-am gandit sa imi iau un Huawei P8 Lite. Mi s-a parut foarte bun. Voi ce pareri bune aveti despre el si ce 'defecte' are? Ajutati-ma, va rog! Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut.
Eu iti recomand acest telefon
http://www.emag.ro/......DDKZMYBBM/
E mai bun ca Huawei P8 Lite!
Are un Display mai mare cu o rezolutie mai buna.
Are o baterie mai buna.
Eu as alege Asus-ul in locul Huawei-ului.
Dar daca nu te deranjeaza display-ul mai mic si bateria mai slaba Huawei are un plus procesoru ( nu se v-a vedea diferenta dar pe hartie e mai bun ) si e mai elegant ca Asus.
Sper ca am fost de folos. Bafta.

1 răspuns: