| TheHobbitHere a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon de pe Olx.ro, si are Livrare cu Verificare, si stiu ca a primire pot sa ma uit timp de 5 min in colet, si daca ceva este in neregula, i-l inapoiez curierului
Cum procedez, adica cum ii spun sa ma uit la colet?

Răspuns Câştigător
| mihaituneup a răspuns:

"As dori sa verific coletul continutul coletului si cat de functional este produsul." asta poti sa ii zici. Dar nu iti recomand o problema la telefon nu o poti gasi in 5-10 minute. Mai bine gasesti ceva in orasul tau happy.