| simpleboy111 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un smarthphone. Are cineva de vanzare? Puneti numele telefonului si pretul si daca sunt interesat ii dau FUNDA si il cumpar happy

3 răspunsuri:

LG Optimus Sol, telefon la cutie cu toate accesoriile. Stare absolut impecabila, livrare oriunde in tara. Filmeaza HD, rezolutia mare a ecranului, care e Ultra AMOLED, de 3, 8 inch, claritate exceptionala. Are Android 2.3.4. Are GTA Vice City instalat, procesor de 1Ghz, care suporta supraalimentare pana la 1, 8 Ghz, Adreno 205 GPU. Pentru alte detalii, chrome_scorpio.

| simpleboy111 explică (pentru AndroidGB):

Chrome_scorpio ii id de mess?

Dap.