| Adrian983 a întrebat:

Vreau si eu o aplicatie foto pentru Android cu care sa pot sa surprind doar o culoare, adica restul imagini sa fie alb negru iar eu sa selectez culoarea verde de exempu.Va rog sa imi spuneti daca exista si cum se numeste pe Magazin Play.

Răspuns Câştigător
| LiveDead a răspuns:

Da, exista. Se numeste "PicsArt" si pe ea poti edita poze. Are si optiunea pe care o doresti. Daca insa doresti sa faci poze, aplicatia poate face si poze. Uimitor, nu? Eu una am aplicatia asta si sunt foarte multumita, ti-o recomand cu mare drag!

| Adrian983 explică (pentru LiveDead):

Stiam de PicsArt, dar nu stiam ca poate face si asta. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

De pe magasin play, e gratis a
Aviary, poti face cam orice cu el