| anonim_4396 a întrebat:

Ziceți-mi și mie o modalitate sau aplicație prin care să nu îmi mai apară reclamele alea enervante la început și în timpul clipurilor pe pe YouTube.
Am adblock instalat în browserul de pe computer dar folosesc computerul foarte rar, așadar am nevoie pentru telefon și smart tv.
Ce modalitate sau aplicație pot folosi pentru a le bloca de tot?

Răspuns Câştigător
| Al3x998 a răspuns:

Cauta "vanced" pe Google si downloadeaza Vanced Manager. Din Vanced Manager, instalezi YouTube Vanced si Vanced microG si asta e tot, intri pe YouTube Vanced de acum care este ca YouTube Premium doar ca nu poti downloada video-uri. Poti sa inchizi ecranul si videoul sa ruleze, poti sa iesi din aplicatie si ea tot ruleaza. A fost facuta pentru Huawei initial, deoarece acestia nu mai aveau acces la serviciile Google.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Yotube premium.
Merita toti banii

| sierra1 a răspuns:

Nu-ți plac reclamele? Asta e pretul pentru ceva gratuit. Scoți banul (abonament - vreo 20 și ceva lei) și ai scăpat

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Ai "Vanced Kit", care e identic cu YouTube doar că fară reclame. Eu îl folosesc de mult și sunt mulțumit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Youtube vanced nu are reclame.
Si poti asculta muzică cu ecranul stins.

| Cheo0S a răspuns:

YouTube vanced

Răspuns utilizator avertizat
| Omida2 a răspuns:

La telefon exista un add blocker, care se numeste AdBlock, in logo are o imagine cu o palma de culoare alba si fundal rosu