| Andrei4178 a întrebat:

Ziua Buna TPU! Din 8 septembrie 2012 am un Samsung Galaxy S3.Si nu stiu care e treaba cu usb-ul straight face nu pot sa fac nimic nu imi localizeaza telefonul cand pun cablul usb straight face Stie cineva ce pot face? As vrea sa imi pun pozee,muzica, videoclipuri si altele...Dar nu ma lasa sau nu stiu cum! FUNDAAAAAAAAAAA!

2 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Salut, ai incercat sa dai stocare masiva? din setari? sau ai verificat daca pc-ul tau in momentul cand bagi usb-ul. apare ca sa instalat driverul pentru usb?

| allexandra717 a răspuns:

Driverul poate fi o problema sau poate usb poate sa nu fie original ..depinde incearca...