| Youxd a întrebat:

Am 13 ani. Ma dau cu bicicleta in km5 caut pe cineva sa se dea cu mine.

35 răspunsuri:
| Youxd explică (pentru Violleta2022):

Mai bine taci odata ca m-am saturat de tine greseste omul odata si dupa aia nici ca il mai lasi
Te tii de discutia asta ca scaiu asa ca taci doamne odata
La inceput era amuzant sa ma cert cu tine da dao in colo de treaba

| darrio2007 a răspuns (pentru Youxd):

Eu traiesc in aceasta lume „normala" de mult mai mult timp decat tine. Se pare ca limbajul strazii iti este mult mai atractiv. Dar, pe viitor, nu vei lucra pe strada si va trebui sa te readaptezi.

| darrio2007 a răspuns (pentru Youxd):

Virtute? Gresesti enorm. Vei ajunge la o varsta cand nu vei mai gandi asa. Aici ma opresc, faci parte din generatia care crede ca le stie pe toate dar in fond nu stie mai nimic.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu ai ce discuta cu el. Astia inventeaza limba romana dupa propriile reguli.
Că „asa e bine".

Răspuns utilizator avertizat