| Iriiiii a întrebat:

Am o problema cu numele de la mess angry. Id-ul meu e foarte vechi, deci numele ala a suferit multe schimbari, si la multe persoane e diferit de ce am eu acum. Unele nici nu imi mai plac x_X. Am trimis la toata lista chestia aia cu Contact Details dar nu toata lumea a dat accept, la unii nici nu s-a trimis nu stiu de ce.As putea sa fac cumva sa vad cum le apare numele meu, la fiecare in parte? Si cum as putea face sa il aiba toti la fel, ca unii nici nu dat accept la chestia aia angry. Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Chosmin a răspuns:

Nu poti la cei vechi, decat cand adaugi pe cineva, ai o optiune, sa iti apare ce nume vrei tu la el in lista, exact cand ii dai add happy

| Iriiiii explică (pentru Chosmin):

Asta stiam sad.

Întrebări recente