| nicko a întrebat:

Pe mess, fiecare avem cate un nume pe care il schimbam cum vrem de la contact details...la mine oricum l-as schimba la alte persoane imi apare si numele de familie...se poate selecta din alta parte?

5 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Buna nicko,
NU de la contact details se schimba numele care vrei sa iti apara in dreptul nick-ului.
Trebuie sa intri la My account info >> edit profile information >> numele dorit >> dai save si pe urma sing out.
Pentru ca modificarea sa fie operabila trebuie sa iesi si sa intri din nou pe mess.
Sper sa iti fi fost de folos, numai bine.

| NimeniAlta a răspuns:

Dupa ce stabilesti numele pe care il vrei tu, dai sus la Action> Send my contact details si dupa aia selectezi lista sau ceti apare acolothinking

| NimeniAlta a răspuns:

Pai.atunci cand trimiti noul tau nume la toata lista, o sati apara(cred) o casuta cu " Keep the old name" sau ceva de genu...debifeaza casuta

| blue_butterfly a răspuns:

Intri in e-mail ->Options->Mail Options->Account information->Contact Information->Update Contact Information->Name.

| nicko explică:

Da dar orice as face...cand schimb mi se schimba numele dar numele de fam. tot ramane...sad