| stefania666 a întrebat:

Am o rietena foarte foarte buna! dar ea este mai mereu la plimbare cu iubitul ei! ce sa ma fac ca sa stea cu mine?
sa se desparta de iubitul ei? sa ii spun ce simt?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa-ti si tu un prieten si iesiti cu totii la plimbare.In felul asta nu ai sa mai tanjesti dupa ea.

| Letty03 a răspuns:

Incearca sa o ignori o saptamana sau spune-i ce simti

| cristiiiiiii a răspuns:

Nu incerca sa intervii in relatia lor...Nu este frumos nici tie nu ti-ar placea sa iti faca cineva asa ceva

| eliaclodia a răspuns:

Cum de te-ai gandit sa-ti folosesti puterea ca sa-i desparti? Stii ce s-ar putea intampla in acest caz, daca prin manipulare ai reusi? Intr-o zi si-ar da seama. S-ar elibera precum un sclav, care a descoperit ca a fost luat parsiv in sclavie si posesiune. Ar putea sa iasa si urat. Sa se razbune din plin.
Sa ii spui ce simti e mereu varianta corecta. Ori zice nu, ori zice da. Are si ea placerile ei, cu intensitatile lor si 24 de ore are o zi ca la ceilalti. Insa cred ca nu i-ai spune ce simti corect, ci tot in stil manipulator, sa zica da. Sa rupi ceva in ea, ca sa iti faci loc. Nu cred deci ca e prietena potrivita pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat