| raduqu a întrebat:

Am pierdut 2 caini in ultimul an deoarece se duceau la catele asa ca m-am hotarat ca sa mai iau un caine mascul si sa il castrez, il iau de mic si vreau sa fie rau! daca il castrez devine mai putin rau? daca da ziceti-mi cum sa i fac cat mai rau! dau funda.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu devine rau. nu are nici o legatura cu asta! il poti dresa oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce am auzit eu pe la altii, daca este castrat devine si mai rau.

| Stefania211298 a răspuns:

Daca ii tai coada devine mai rau...dar ai putea sa ii faci asa ceva?sad

| raduqu explică (pentru Stefania211298):

Asta stiam dar mie imi e mila sa ii tai coada httpsad si de aceea ma gandeam daca poate exista un mod prin care sa fie rau fara a ii fac vreun rau

| Stefania211298 a răspuns:

Pai nu il lasa in preajma oamenilor..inclusiv a copiilor