| raduqu a întrebat:

Am pierdut 2 caini in ultimul an deoarece se duceau la catele asa ca m-am hotarat ca sa mai iau un caine mascul si sa il castrez, il iau de mic si vreau sa fie rau! daca il castrez devine mai putin rau? daca da ziceti-mi cum sa i fac cat mai rau!

Răspuns Câştigător
| SomeoneReal a răspuns:

Te cred, dar uite ca sunt si oameni care nu au mila din pacate...Mergi la un veterinar si intereseaza-te...Nu costa nimic sa intrebi si e si mai sigur, decat sa asculti de sfaturile necunoscutiilor.big grin

2 răspunsuri:
| SomeoneReal a răspuns:

Stiu ca mai demult aveam un vecin care i-a taiat coada cainelui lui si se facuse foarte rau, dar este foarte cruda aceasta modalitate, desi are efect...Mai bine mergi la un doctor veterinar si intreaba-l....Succes!big grin

| raduqu explică (pentru SomeoneReal):

Mie imi e mila sa ii tai coada si de acea ma gandeam daca exista alta modalitate

| SomeoneReal a răspuns (pentru raduqu):

Te cred, dar uite ca sunt si oameni care nu au mila din pacate...Mergi la un veterinar si intereseaza-te...Nu costa nimic sa intrebi si e si mai sigur, decat sa asculti de sfaturile necunoscutiilor.big grin