| adyk77 a întrebat:

Am nevoie sa fac niste exerciti acasa deoarece nu am timp sa merg la sala regulat si am nevoie sa lucrez grupele de muschi acasa puteti sa ma ajutati cu niste siteuri sau video?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Http://www.getfit.ro/......acasa.html

Si pe langa asta, o alimentatie speciala pentru muschi e obligatorie, altfel o sa te plafonezi repede, nu prea poti sa pui masa musculara cu 3 mese pe zi si cu mancare normala gen ciorbe

7 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Cauta pe internet beachbody - insanity (pe to rrente externe mai exact)

| VlogDinMers a răspuns:

Uite aici un canal de YouTube care o sa te ajute : http://www.youtube.com/user/passion4profession
Si un sfat nu lucra toti mushii intr-o zi in schimb alegeti pe zile, ex:Luni -BRATE -PIEPT. Marti -Picioare, Miercuri-Abdomen, Spate etc. Muschii au nevoie de odihna pentu a se reface dupa un efort intens. Succes si un Craciun Fericit!

| Cosmin86 a răspuns:

Ce echipament ai? Gantere reglabile, bara de tractiuni, etc?

| adyk77 explică (pentru Cosmin86):

Nimic... vreau sa imi iau gantere dupa vacanta

| Cosmin86 a răspuns (pentru adyk77):

Http://www.getfit.ro/......acasa.html

Si pe langa asta, o alimentatie speciala pentru muschi e obligatorie, altfel o sa te plafonezi repede, nu prea poti sa pui masa musculara cu 3 mese pe zi si cu mancare normala gen ciorbe

| xstrstsarstasrsr a răspuns:

Inearca tractiunile si exercitiile la bara.Te ajuta foarte mult.

| adyk77 explică:

(sunt baiat)

| victorianapoleon15 a răspuns:

Buna,incearca aceasta, mie mi-a placut.
http://www.youtube.com/watch?v=HNDsGliURms