| deadea23 a întrebat:

Daca pe laptopul meu este instalat Windows 7 Ultimate 32 biti pot instala de 64 biti? Am incercat aseara si imi zicea "windows is loading files" mi se incarca si cand era spre sfarsit s-a inchis calculatoru. Am incercat iar si tot asa s-a intamplat.

Răspuns Câştigător
| nimic`pentru`nimeni a răspuns:

Din cate stiam trebuie sa ai si procesoru pe 64 biti ca sa iti mearga sistemu de operare pe 64 biti, insa pe procesor de 64 biti iti merge si sistemul de 32 biti, reciproc nu e valabil.