| anonim_4396 a întrebat:

Aş dori Nişte jocuri pe android gen fifa 12, nfs most wanted 2012, adventures of Tintin ceva Cehu de jocuri am Sony Xperia s 1 gb ram, procesor 1.5 dual core deci cam merge toate jocurile. Cele mai bestiale răspunsuri cu jocuri calumea are funda. Aştept salut!

Răspuns Câştigător
| greatLOL a răspuns:

happy In primul rand salut. Eu am Acer S500 cu exact aceleasi specificatii.
Ca sa incep pe scurt, am 5 pagini de jocuri si aplicatii. Cel mai mult, cu o grafica excelenta, Real Racing 3, un joc foarte reusit. Iti mai dau o lista cu alte jocuri :
Temple Run
Subway Surfers
Pou
Lie Detector
Tractor Simulator
SpeedX 3D
Candy Crush SAGA
CSR Racing ( are o grafica buna dar e greu sa il joci )
Minecraft
PicsArt
Real Basketball 3D
Rail Rush
Truck Challenge 3D
Reckless Moto
Tractor 2
Offroader 2
Hill Climb Racing
Manuganu
Don't bug me
Drag Racing
Dirt Road Truck 3D
Bus Parking 3D
2 Player Reactor
Si cam atat, ca am mana in ghips si mi-e greu sa scriu. Scuze daca-s prea putine, dar ma poti contacta si pe mess la crystybz2010@yahoo.com daca mai vrei happy Bafta! Funda?

| TheAxeEffecT a răspuns (pentru greatLOL):

Clar funda cu mâna în ghips şi scrii atâtea clar funda frate te apreciez!

| greatLOL a răspuns (pentru TheAxeEffecT):

Mersi happy

4 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Gangstar City of Saints este foarte bun.

| TheAxeEffecT a răspuns:

Şi gangstar rio of saints e smecher am văzut pe net gameplaywinking