| AddXf a întrebat:

As vrea o bicicleta de munte ( sa mearga pe drum cu pietris, nu sa ma catar cu ea ), dar sa fie buna, cat de cat, si pentru asfalt. Nu prea conteaza pretul, avand in vedere ca vreau sa fie din Decathlon. ( daca nu se poate din Dechatlon, sa fie facute de firme cunoscute : dhs etc ). Funda

Răspuns Câştigător
| altrix a răspuns:

IN decathlon sunt doar 10% biciclete bune. DHS e sinucidere daca te duci la munte cu el.
Tu vrei o bicicleta de XC(cross -country).
http://www.playbike.ro/produs.php?id_produs=10386
E buna, e usoara. daca pretul nu conteaza, uitate la Biciclete > Dirt/Street.
Sper ca te-am ajutat :) Bafta

| AddXf explică (pentru altrix):

Mersi mult. bine, pretul sa fie unul normal. adica nu conteaza daca este intre 500 sau 1200 de lei. cam asa ceva. nu vreau cevca foarte scump, gen : 2500 lei. oricum, mersi. chiar m-ai ajutat.

| altrix a răspuns (pentru AddXf):

N-ai pentru ce happy daca mai ai nevoie de ajutor in legatura cu bicicletele, da-mi un mesaj tongue

| AddXf explică (pentru altrix):

Okwinking mersi. te pricepi la biciclete...sau doar o pasiune? thinking

| altrix a răspuns (pentru AddXf):

Ma pricep cat de cat, pentru ca e o pasiune.big grin

| AddXf explică (pentru altrix):

Mda...bine zis laughing