| alepatry a întrebat:

Aveti visuri pe care le-ati indeplinit? cum ati procedat, astept cat mai multe raspunsuri, multumesc

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De multe ori visele sunt dorinte adanc inradacinate in noi. Nu iti trebuie decat de un pic de nebunie. E drept ca ai nevoie si de un pic de noroc insa de cele mai multe ori totul depinde de tine. Trebuie sa risti pentru ca altfel poti pierde tot ce e mai frumos.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu multă ambiţie şi muncă continuă.
Pa, pa.

| Arthur a răspuns:

Am destule reuşite la activ dar nici de eşecuri nu mă pot plânge.
Cheia reuşitelor este în 80 % din cazuri răbdarea, sunt şi situaţii în care trebuie să te mişti repede şi înaintea celorlalţi dar sunt oportunităţi vânate doar de un anumit gen de persoane.
Mult succes!

| Vizitiul a răspuns:

De cand ma stiu am dorit sa-mi ajut semenii care au nevoie, fara a astepta vreo rasplata.
Gratie acestei dorinte am aspirat la studiul asistentei sociale.
O parte infima a acestui vis s-a implinit, urmeaza sa tind spre procentajul maxim, prin multa munca, cat si prin implicare sentimentala.

| JeSa a răspuns:

De obicei nu visez cu ochii deschişi, dar meritul "succeselor" mi se datorează muncii depuse. Adevărul că-ţi trebuie voinţă, pentru a le realiza şi etc.

| cretzufinish a răspuns:

Le-am realizat cu 30% inspiratie si 70% transpiratie big grin

Răspuns utilizator avertizat
| forchan a răspuns:

Problema e nu daca ne-am indeplinit visele, ci ce vise ne alegem. Filozofia mea in viata e simpla, imi place sa fac lucrurile cat mai simple.

De exemplu, unul dintre visele vietii mele este sa stau cu Cabral intr-o barcuta pe snagov si sa mancam impreuna pepene verde si inghetata, dupa care sa-mi faca masaj la piciorul meu stang (dreptul e de lemn, l-am pierdut acum cativa ani, cand am intrat cu un cal intr-o bicicleta)

Din pacate, nu am reusit sa-mi indeplinesc visul pentru ca Cabral m-a tot amanat, dar inca am sperante...

Un alt vis al meu e sa ma joc leapsa cu piticul porno si cu mihaela radulescu, in acelasi timp