| pisicuta18 a întrebat:

BUNA! am 12 ani si inca nu miau crescut sanii este normal?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Nu e nicio problema.Mai ai rabdare.stiu ca la varsta asta fetele se tot uita in oglinda, tot inscodesc corpul.Dar ai rabdare cu corpul tau.Esti frumoasa pentru ca esti tanara...

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Este normal să nu-ți crească sânii la 12 ani.
Nu este normal să te îngrijoreze asta la 12 ani.

| OoBunnyoO a răspuns:

Da, stai linistita. O sa iti creasca sanii, pana la 20 nici nu o sa iti mai amintesti cum era fara ei. :p

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna, nu ai nici un motiv de ingrijorare.
O sa inceapa sa iti creasca, ai abia 12 ani.
Fiecare corp creste si se dezvolta diferit, daca alte fete au deja sanii cat de cat la 12 ani nu inseamna ca tu trebuie sa te ingrijorezi ca nu-i ai. Abia acum incepi sa te dezvolti, asteapta si vei observa rezultatele.

| Anonim2132432 a răspuns:

Rabdare! ai doar 12 ani...