| heroes a întrebat:

Buna am 13 ani si fac ceva exercitii pentru brate, piept, picioare si abdomen.

Nu fac la sala ci acasa. Eu mi-am facut un porgram

Lunea brate Marti piept .....si restul pana vineri.

Daca de ex luni fac 5 tractiuni la bara, lunea viitoare o sa fac mai putine sau mai multe?

Eu cred ca mai putine pentru ca nu mai sunt antrenat si o sa fac tot 5 sau mai putine.....asta si in cazul pieptului spatelui etc nu? Dau funda! Pentru raspuns corect si detaliat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are cu Dragoste si sex?

| MrAlex a răspuns:

Daca stai acasa..incearca astawinking
Lunea: Umeri piept abdomen (5 serii x 12 repetari)
Marti: Triceps spate (5 serii x 12 repetari)
Miercuri: Biceps trapez (5 serii x 12 repetari)
Joi: piept umeri abdomen (5 serii x 12 repetari)
Vineri: spate picioare (5 serii x 12 repetari)
SUCCES!

| Mataarecratimadareunupotsascriuasa a răspuns:

Nu ne intereseaza programul tau zilnic. Mai baga niste abdomene