| ingerashpierduth a întrebat:

Buna am mare nevoie de ajutor...am o prietena la care tin foarte mult si tocmai mi-a lasat un coom pe hi5 in care imi multumeste ca exist si ca o ajut mereu... asa ca as vrea sa i las si eu un coom dar nu stiu ce sa i scriu.
Care imi da cele mai frumoase comuri si daca se poate sa si rimeze primeste funda:X

5 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Uite un com pe care i l'am last eu prietenei mele cele mai bune:X

Uneori stau si ma gandesc ...Doamne, Nu stiu cum sa ii multumesc, cum, Sa-i mutumesc pentru tot ce a facut. Mi-a dat curaj sa devin cine acum sunt, Ca m-a intarit:''Fata mergi inainte, O sa ai parte si de fapte nu doar de cuvinte!"

Orice ar fi voi fi aici mereu, Stii bine te poti baza. ai sprijinu' meu:X

Mi-ai dat Doamne tot ce-i mai frumos.nu se putea. Mi-ai dat speranta s-o traiesc si-o traiesc prin ea Mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele Cand plangeam din despartiri sau barfe releoh go on Vrei sa fugi... Si te doare Dai tot ce ai si ce n-ai.Totusi pare ca nu te descurci ...sa le pui lumea la picioare Acum vad a venit si randul meu, Sa am grija de ea, asa cum a facut ea mereu. Sa-i amintesc ca unde-s doi puterea creste Ca impreuna trecem peste tot Ca o prietenie trece si prin FOC:X

sper sa iti foloseasca la cevahappy

| Pinkyyy;x a răspuns:

paii :... tu esti pentru mine ca si sora mea si voi mereu in inima ta la bine si la greu te voi ajuta mereu intotdeauna voi fii cu tine sa te bazezi pe mine, iti multumesc, si eu ca existi si ca esti pentru mine o prietena deosebita si squmpa :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ceva original nu esti in stare? Si de ce pe haifaiv?
Daca vrei cu adevarat sa ii arati cat de mult inseamna pentru tine, fa asta fata in fata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat iti este "BFF" la ce vrei sa dai copy paste? crezi ca ea ii intreaba alte persoane ce sa iti scrie tie?!

| Ioana_9236 a răspuns:

Daca vrei dintr-o melodie, versurile sunt foarte frumoase.
Iti multumesc ca ma mangai in felul tau
Iti multumesc ca ma saruti in stilul tau
Iti multumesc ca te uiti la mine ca la Dumnezeu
Iti multumesc ca ma lasi sa te iubesc eu.
:X
Cand te-am cunoscut am intalnit ce-am vrut
Un suflet ca acela asteptam asa de mult
Ai fost si esti totul pentru mine acum
Vreau sa mergem amandoi pe acelasi drum
love struck
Viata mea daca nu ar trece langa tine n-ar conta, nu ar fi a mea
Linistea mi se asterna noaptea-n suflet sub privirea ta
Doar sa te privesc
Doar sa-ti vad ochii la lacrimi si-apoi sa ma topesc
Daca ar fi ceva pe lume pentru care as muri
Nu as sta deloc pe ganduri, stiu ca ochii tai ar fi
Daca ar fi ceva pe lume de care mi-ar fi dor
Ar fii ochi tai albastri ce-mi dau aripi sa zbor.

Sunt din mai multe melodii... sper sa te ajute. Bafta!