| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Imi doresc de foarte mult timp un animalut de companie si m-am gandit ca ar fi potrivit un Gerbil dar nu stiu ce sa fac. As vrea sa-mi cumpar decat unul dar pe internet scrie ca e mai bine sa ai 2 ca sa nu se simta singuri. Ce sa fac? Fundaa si vot!

3 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei un catel, e clasic si imi place pentru ca este credincion si nu iti fura de pe masa ca pisica.

| DanutzzaMaria99 explică (pentru PotatoMustDie):

As vrea foarte mult sa-mi cumpar un caine dar parintii abia ma lasa sa-mi iau un hamster.Asa ca. laughing

| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

Ar fi mai bine sa iei 2, mai ales daca esti un om ocupat. Daca iti iei unul, trebuie sa iti gasesti si timp pentru animal. Daca sunt 2, isi vor tine companie unul altuia happy. Insa, acest lucru prevede mai mare responsabilitate. happy good luck!