| anonim_4396 a întrebat:

Buna intoddeauna am vrut sa ma consider militar! Am 12 ani si vreau sa imi dati un program de slabit greu greu sa slabesc foarte mult pe saptamana sunt ca plinutbig grin Va implor ceva posibil pentru un pusti de 12 ani un program puternic greu dar posibil ofer funda celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Stai in mediu urban sau rural?

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

Burlanlaughing Urban si care-i faza intreba-m si eu? Ai ceva impotriva?

| Reek54 a răspuns (pentru anonim_4396):

Copile se vede ca nu esti deloc "copt la minte", ti-am pus o intrebare ca sa ma ajute sa te ajut cu intrebarea ta, dar daca creierasul tau nu gandeste si "scuipa" raspunsuri aiurea, nu mai primesti ajutor din partea mea.

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

Ce? Nu esti copt la minte? creieru tau i plin cu zar? Da cine te pune pe tine niciodata nu m-ai ajutat ma ma radeam de tine cu prieteniilaughing laughing laughing acum se rad de tinelaughing laughing laughing toti laughing :laughing laughing laughing pa lasane sa ne radem de tine laughing laughing laughing