| Fițe_D-soara_1990 a întrebat:

Buna TPU vreau niste exercitii de slabit foarte eficiente. Va implor, am mai pus doua intrebari tot de genul dar nici un raspuns nu m-a ajutat... Va rog mult. Daca se poate exercitii pentru 7 zile, adica in 7 zile sa slabesc...macar 1 kg. Acceptabil si 500 gr. Celui mai bun raspuns ii dau funda. Va pupa Inna.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Alimentatie si cardio, ce e asa greu?

| digital7shady a răspuns:

In 7 zile? Cardio, e cea mai buna metoda de slabit. Nici nu trebuie sa pleci din casa la majoritatea exercitiilor. Mai sunt si alergatul si bicicleta, foarte eficiente. Dar sa alergi, nu o pauza dupa 200 de metri. Incet, dar mult.

| ravendem a răspuns:

Alimentatia te sculptezi cum vrei tu! degeaba faci exercitii! nu exista exercitii minune!