| KungFuBoy a întrebat:

Buna seara, acum vreo 2 zile am cazut in mana, mai exact in pumn si cand am cazut m-am lovit la osul degetului mijlociu chiar acolo de unde incepe degetul(nodul acela) si este cam umflat, ideea este ca daca il misc in vreo directie se aude un zgomot ca si cum s-ar freca osul sau ceva de genul..nu prea pot explica in cuvinte.

Ce ziceti ar trebui sa fac o radiografie sau nu este ceva grav?

P.S: daca nu intelegeti in ce loc sunt lovit postez o poza ceva. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnonimulRo a răspuns:

Tu cand il misti pocneste osul, asta e normal atunci cand oasele tale sun obosite si suprasolicitate. Dar daca e umflat s-ar putea sa fie ceva grav. Consulta un medic si o sa-ti spuna el mai exact.
Te salut!

5 răspunsuri:
| KungFuBoy explică:

Multumesc pentru raspunsuri, o sa ma duc sa fac o radiografie happy

| GeorgianaAdelina a răspuns:

Hey parerea mea e sa mergi sa faci o radiografie sa vezi ce e si sa fi sigur ca nu e rupt sau ceva de genu big grin
Funda?
te pup :*

| BBBaaaBBByyyY a răspuns:

Mai bine mergi la spital ca nu e de joaca.

| PUMNULdureii a răspuns:

Citeste-mi numele.

| KungFuBoy explică (pentru PUMNULdureii):

Mda ce sa zic. daca era scris corect nickname-ul poate ca apreciam poanta, dar de fapt tu esti un analfabet care posteaza degeaba!