| kavasaki99 a întrebat:

Bună seara TPU. Nu stiu daca am nimerit categoria buna. Intrebarea mea este: in decembrie, pe data de 4 trebuie sa plec in Germania neapărat am ceva de rezolvat. Aveți vreo idee ce sa vorbesc cu dirigintele de la scoala? sa ma invoiasca 2 saptamani? sau cum sa fac? astept raspunsuri. Cine ma ajuta cu un raspuns primeste Fundiță+vot. mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Catalin0486 a răspuns:

Orice problema se rezolva discutand! Vorbeste cu dirigintele si vezi ce poti rezolva. Alte variante sunt scutirea medicala de la doctor sau daca scoala acepta, invoire scrisa de catre unul dintre parinti.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Spune-i tu ce problema e si de ce treuie sa lipsesti sau spune-le parintilor s vorbeasca ca de la ai are o confirmare mai oficiala. Sau pur si simplu ai tai iti scriu o cerere cand te intorci.