| FlorentinaFlorycyk a întrebat:

Flory si mai cum sa-mi numele la facebook? Ajutorr

7 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Numele tău adevărat.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

De ce nu-ti pui numele tau? Nu pari deloc mai interesanta daca pocesti niste litere, sau daca scrii "y" in loc de "i", ci din contra, e penibil.

| peperonies a răspuns:

Flory Flory2k

| Mara2002 a răspuns:

Ce ma enerveaza ca tb voi sa va puneti flory frumishika ta fruimx.Stai ba ca nu e chiar asa aveti 16 ani si pareti taranci. Terminati cu numele astea si fitele astea. daca vrei fb pui numele tau adevarat. Mama ce ma enervează genu asta de oameni

| RazvanPop a răspuns:

Iti pui numele tau adevarat ca exemplu: Razvan Alexandru, nume de fata: Florentina Dumbrava. etc, nu are rost sa pui Flory pentru ca nu are nici un sens, foloseste-ti identitatea si numele tau adevarat!