| anonim_4396 a întrebat:

stiti ceva activitati prin care pot ocupa timpul liber? adica sa fie interesante. nu vreau ceva de genu: stai pe facebook, uita-te la televizor, sau citeste. vreau ceva interesant si amuzant! merci,

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Impusca-te happy ai face un bine omenirii happy

| neverlikeme a răspuns (pentru Mwha):

buna idee, asa sa faci si tu. ca suntem in aceeasi situatie rolling on the floor)))der größte Narr

| Mwha a răspuns (pentru neverlikeme):

Esti facuta pentru alocatie, imi pare rauwinking

| Mwha a răspuns:

Du google translate! Du meine IDIOT!

| Mwha a răspuns:

Scumpo, tu crezi ca vorbesti cu propria persoana? Eu recunosc, nu ma dau mare smechera, cautand pe google translate, eu doar fac germana din clasa 1, si sunt cea mai buna din clasa, deci sincer, condoleante prostie, bun venit,, dianarose ", cea mai mare proasta din Germania :**

| Mwha a răspuns:

Pfaii! Se vede ca isti mediocra! Google translate nu traduce foarte bine, asta e ultima oara cand ti-o spun! Asa ca nu mai intra pe el ca sa te dai mare bufon pe TPU laughing) too rolling on the floor too

| Mwha a răspuns:

Invata germana, preferabil si romana si apoi mai vorbim, laughing

| Mwha a răspuns:

Daca ai vorbi romaneste, nemteste, sau englezeste ( nu de toate amestecate, fiecare pe rand ), te-as intelege, dar asa tu cam meriti un POKER FACE si-o lectie de romana.

| Mwha a răspuns:

Scumpo, nu-mi amintesc sa fi auzit de cuvantul,, nimic " in germana, deci in concluzie, esti mai proasta decat o coala de hartie rolling on the floor, te pup pa-pa! happy

| suffarstar a răspuns:

Observa.

| LIN2010 a răspuns:

Poti sa te apuci de pescuit, este relaxant, benefic pentru organism prin iesirile in natura, poti socializa cu alti adepti ai acestui sport.Respecte

| 010101012 a răspuns:

Poti sa te duci afara cu prietenele si sa-ti bati joc de necunoscuti.laughing))))))))

| georgyanna22 a răspuns:

In parc cu orietenii, la o plimbarica. vorbeste cu iei si planificati o excursie de buget restrans savizitati ceva si timp va trece mai repede si nu te vei mai plictisi. FUNDA

| Dubiosu a răspuns:

Te poti apuca de un sport sau faci exercitii. Poti merge la o plimbare cu prietenii.