| Ctmfresh28 a întrebat:

As vrea sa invat engleza si am vazut niste cursuri pa internet. Voi ati incercat vreo unul? Ce rezultate ati avut?

P. S.:Va dau funda dupa ce-mi iau si eu si am rezultate spre bine.

1 răspuns:
| Jackal7 a răspuns:

Pai da, dau rezultate dar depinde de fiecare. Si sa-ti mai spun ceva, poti sa faci n-shpe mii de cursuri si sa faci ore pana te doare capul, daca nu ai acel ceva la limba engleza faci degeaba. Desigur, poti progresa dar daca nu le ai cu pronuntia si nu poti raspunde fluent la intrebari, poti sa stii mii de cuvinte, in viata reala nu te vei putea descurca.