| Joanne a întrebat:

Care sunt sporturile voastre preferate si ce imi recomandati?
Am 15 ani si as vrea sa practic un sport. Nu vreau sa devina hobby sau meserie...big grin
Multumesc!
Funda!

Răspuns Câştigător
| AlynaMarya_6491 a răspuns:

Daca esti inalta poti sa practici volei. Daca nu iti place poti sa incerci handball, vara inot sau iarna patinaj depinde de ce preferinte ai tu. Sper ca te-am ajutat cat de cat.PWP

5 răspunsuri:
| nobody5568hf a răspuns:

Pai depinde ce tiar place sa faci! Mie una mi-ar placea inotul... Tie poate iti place (sa zicem) voleiul...
Asta depinde de tine. Nu iti putem zice noi ce vei face! Fa ce vrei...
Hai sa te ajut cumva! :incearca handball! Mie mi se pare interesant sau cum am mai spus inotul, dar s-ar potrivi si un sport cum ar fi bascketul!
Nu pot hotari eu pentru tine! Eu tim dat numa niste indei care mi-ar placea mie, restul depinde de tine!
Mult noroc!
big grinbig grinbig grin

| ღdiaღ a răspuns:

Ce zici de baschet sau volei?

| andra1223 a răspuns:

Pai. tenis, baschet big grin

| Metallicaaaa a răspuns:

Pe la mine prin zone sunt niste ziduri mai sui pe ele sar peste ele sau face diferite smecheri. Sper ca te-am ajutat...

| MariusUCV a răspuns:

Nu trebuie sa-ti spunem noi ce sport sa faci happy, tu trebuie sa stii, sa faci ceea ce-ti place tie, poate chiar ai talent la unul dintre ele si u inca nu stii. Deci, ce sport crezi ca ti-ar placea?