| CrazZyLiffe a întrebat:

Am o prietena cea mai buna, dar cred ca ea nu ma considera, prima data cand am cunoscut-o nu am crezut ca o sa fim cele mai bune prietene dar asa a fost ca sa fim. La inceput totul a fost bine dar pe parcursul timpului totul sa agravat ea a inceput sa vorbeasca urat cu mine, si cand e cu cineva nu ma baga in seama parca eu nici nu as exista, o intrebat spre exemplu ce face pe mesaje si imi raspunde cu ceva sau ce ti pasa, odata mi-a spus faza asta „Nu am chef de tine ", eu evident ca mam suparat pe ea. Ea tot timpul ma copie spre exemplu eu imi descarc poze cu o vedeta sau cu alta chestie, si ea face la fel si spune de mine ca o copii dar nu e asa, fac o gluma cu ea si se supara dar cand ea face o gluma despre mine eu nu ma supar ci rad cu ea.
Va rog ajutati-ma ce as putea sa fac :

2 răspunsuri:
| lupsealexia a răspuns:

Fata aia nu îți e prietenă adevărată. Crede-mă, și eu am avut o prietenă ca ea. Cel mai bine e să îți găsești o nouă prietenă și să o lași pe ea în pace

| CrazZyLiffe explică:

Dau funda daca imi raspundeti