| anonim_4396 a întrebat:

Deci : am cunoscut un baiat din alta tara pe net si ne intelegem foarte foarte bine, si am visat ca venea la mine acasa si venea sa ma sarute si apoi a vrut sa se culce dar eu i-am sp sa se culce in alta camera si cand m-am dus la el era in pat cu o femeie si ea spunea ca e sotia lui si ca toate umbla dupa barbatul ei... apoi m-amtrezit. Ce sa cred? si ce sa ii spun baiatului? ce semnificatie ar avea acest vis? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| onename a răspuns:

Visul acesta aparut deoarece te gandeai prea mult la el. Recunoaste! Am fost in aceeasi situatie. Gandindu-ma la o persoana prea mult, o visam zi de zi. Serios. Ii poti povesti visul, parerea mea. Dar nu te increde in persoane necunoscute, chiar daca vorbiti de 1 an, nu conteaza. Mi s-a intamplat sa vorbesc cu o persoana foarte multe lucruri si acea persoana nici macar ''nu exista ' sa zic asa.Si eu vb cu persoane necunoscute, dar doar ca sa -mi inbunatatesc vorbirea in engleza.hihihi.

15 răspunsuri:
| Flaviius87 a răspuns:

Visele de multe ori reprezinta grijile si temerile noastre, nu au neaparat vreo semnificatie practica!
Vise placute! happy

| AnotherGirl a răspuns:

Nu are nicio semnificatie :*. L-ai visat probabil pentru ca te gandesti mereu la el. Si crede-ma : nu sunt bune relatiile virtuale straight face. Nu iese nimic bun din ele. :* Pe net spui ceva, dar in realitate faci altceva; in felul asta nu poti avea incredere in cineva si nici nu-l poti cunoaste.

Te pup (^.^)

| iEmonel a răspuns:

Sa nu crezi nimic. E doar un vis [ si stii ca visele nu devin realitate ]. Eu zic sa iti cauti pe unu din tara ta si de preferat din orasul tau pentru ca relatile online nu tin.

| kattya96 a răspuns:

Nici una. Pur si simplu te gandeai la el intens in ultima vreme. Toata nelinistea si sentimentele care le-ai acumulat fata de el te-au facut sa visezi asta. Dar totusi acest vis inseamna ca in subconstientul tau nu este inca pregatit sa aiba o relatie cu un baiat care se afla departe, pe care nu-l cunoaste si nu stie daca sa aiba incredere in el.
SUCCES!

| GoldDust a răspuns:

As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde... straight face

Răspuns utilizator avertizat
| MyKandreea98 a răspuns:

Buna! scuze.dar daca nu cunosti acel baiat si sta si in alta tara el poate avea acolo alta iubita si tie ti-ar sp.ca nu are...asa ca te sfatuiesc sa nu mai vb.asa de mult sau sa aveti o relatie.love struck

| ZvT a răspuns:

Citeste Freud, Interpretarea viselor.
De obicei visezi ceea ce iti este frica sa se intample. Dupa parerea mea baiatul nu are nici o vina ca esti tu putin paranoica.

| Silvya18 a răspuns:

Mai intii intreaba-l daca e singur, el e din alta tara pina ce o sa vie la tine acasa trebuie sa treaca ceva timp.Mai intreaba-l despre relatii cu cine s-a intilnit pina la urma cum n-ar fi o sa se prinda daca amageshte.succes :*

| rebekka11 a răspuns:

Eu una cred ca e un simplu vis de noapte mai bine nu crede tu in toate aceste vise astea le visezi cand te gandesti la o anume persoana foarte mult. poate ai adormit cu gandul la el si de aia. Funda?

| fatadenota10 a răspuns:

Nu ii spune

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Pai ar putea insemna mai multe lucruri cum ar fi... ca acel baiat ar vrea sa fie cu tine dar te.ar insela asta e parerea mea sau acest vis ar putea sa nu aiba nici o semnificatie sper ca ti.am fost de ajutor. funda?big grin

| Jean_2915 a răspuns:

:-) Sunt sigur ca aceta nu e unicul tau vis din viata! Pur si simplu daca crezi ca e un baiat care are intentii serioase fata de tine asta seara viseaza ca tot ce ai visat cu o zi in urma e o parere gresita si atit! Visele pot avea influienta in viata ta doar daca tu vei contribui la ele in rest ele sunt doar vint...

| n0name_3512 a răspuns:

Probabil e din cauza ca nu stii prea multe despre el si ca nu l-ai vazut niciodata,ai indoieli asupra lui. Oricum, e doar un vis. daca ar fi fost adevarat, ar fi trebuit sa iti spuna adevarul deja.

| fashiongirl_1599 a răspuns:

Mda. si eu am cunoscut un baiat din alta tara. si daca e din liban si numele lui e cel al numelui contului tau... trimite-mi un mesaj privat